GAMMA horizontale jaloezie aluminium 25 mm 320 mat zwart 100x130 cm
Prijs: 35.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De mat zwarte (320) horizontale jaloezieën van GAMMA met 25 mm brede lamellen van aluminium geven je interieur een strakke uitstraling. De jaloezieën zijn praktisch in gebruik. je kunt de lamellen in verschillende richtingen bewegen, zodat je met de lichtinval kunt spelen. je bedient de jaloezieën met een tuimelstaaf aan de linkerzijde en een optrekkoord aan de rechterzijde. Zo kan je zelf de privacy en inkijk bepalen. Als de horizontale jaloezie iets te breed is voor je raam, dan is dit geen probleem. De horizontale jaloezie is gemakkelijk zelf of via de Gamma inkortservice in de breedte en hoogte in te korten. Ook ophangen van de jaloezie is eenvoudig dankzij de duidelijke montage-instructie en bijgeleverde montagematerialen. De mat zwarte horizontale GAMMA jaloezie van aluminium in de maat 100 x 130 cm is ideaal voor elke ruimte in huis.
Klantbeoordelingen
9 klantbeoordelingen
5 sterren
6 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Zwart mat jaloezie
Prima en mat zie je geen stof op
Marjan
17 april 2021
5/5
Jaloezie mat zwart
Jaloezie met mooie uistraling
Klaske1
8 april 2021
5/5
Superleuke jaloezien
Superleuke luxafles voor onze zijraampjes. Mooie matte kleur. Inkorten van hoogte wel gepriegel, zijkanten makkelijk te doen met een lamelknipper
Carla
20 maart 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 609285 |
| EAN | 8711247946526 |
| Gewicht product | 1200 gr |
| Hoogte product | 1300 mm |
| Lengte product | 25 mm |
| Breedte product | 1000 mm |
| Type(nummer) | 130 x 100 cm 320 |
| Merk | GAMMA |