GAMMA horizontale jaloezie hout 50 mm 945 leem 80x130 cm
Prijs: 70.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De horizontale jaloezieën van GAMMA maken iedereen jaloers door hun tijdloze design, superkwaliteit én superprijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze jaloezieën van 80 op 130 cm uit hout in de kleur leem 945, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: de lamellen zijn 50 mm breed en lichtdoorlatend. Tip: trek je lamellen moeiteloos op met het bijgeleverde koordje en draai ze met het andere koordje. Reinig met een plumeau.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 524003 |
| EAN | 8711247839811 |
| Gewicht product | 2580 gr |
| Hoogte product | 1300 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 800 mm |
| Type(nummer) | 130 x 80 cm 945 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooie jaloezie!
Mooie kleur, makkelijk op te hangen, goede kwaliteit, lage prijs
Mirjam
24 juni 2021
5/5
Mooie Jaloezien leem kleur.
Heel mooie jaloezien. Sluit goed. Makkelijk op te hangen. Ik heb voor de kleur leem gekozen. Persoonlijk vind ik dit een hele mooie kleur. Ik heb het in mijn slaapkamer gehanden. Op de vloer gekozen voor Gamma laminaat. Combineerd goed.
Linda
3 februari 2021
5/5
Geweldig product.
Alles werkt prima. In de lengte en breedte gemakkelijk ingekort. Mooie kleur. Zeer tevreden.
14 september 2020