GAMMA horizontale jaloezie hout 50 mm 946 taupe 140x220 cm
Prijs: 177 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Bruin
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De houten jaloezieën van GAMMA zijn prachtig om te zien, prachtig geprijsd én makkelijk zelf te bevestigen in of boven je raam. Maak je keuze uit verschillende maten en kleuren, zoals deze lichtdoorlatende lamellen van 5 centimeter diep, 140 centimeter breed en (maximaal) 220 centimeter hoog in de kleur taupe. Tip: bedien met een tuimelstaaf of koord en hou proper met een plumeau.
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
6 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Super!
Mooie kleur, zeer functioneel en gemakkelijk op te hangen. Echt een aanrader!
FdK
1 oktober 2021
5/5
Houte jaloezieën taupe
Jaloezieën staan prachtig in onze serre. Makkelijk op te hangen en bedienen. Kleur is ook perfect.
Maitrie
12 augustus 2021
5/5
Jalouzie
Prima en snelle levering
C van der sluijs
10 december 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 546570 |
| EAN | 8711247885306 |
| Gewicht product | 7640 gr |
| Hoogte product | 2200 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 1400 mm |
| Type(nummer) | 220 x 140 cm 946 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |