GAMMA horizontale jaloezie hout 50 mm FSC 947 mat zwart 160x220
Prijs: 199 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Mate van verduistering:Lichtdoorlatend
De mat zwarte (kleur 947) horizontale jaloezieën van GAMMA (160 cm breed x 220 cm hoog) met 50 mm brede lamellen van FSC ® hout geven je interieur een sfeervolle uitstraling. Door de breedte van de lamellen zijn de jaloezieën uiterst stijlvol. De lamellen zijn in verschillende richtingen te bewegen, zodat je met de lichtinval kunt spelen. Je bedient de jaloezieën met een tuimelkoord aan de linkerzijde en een optrekkoord aan de rechterzijde. Zo bepaal je zelf de privacy en inkijk. Als de horizontale jaloezie iets te breed is voor je raam, dan is dit geen probleem. De horizontale jaloezie is gemakkelijk zelf of via de Gamma inkortservice in de breedte en hoogte in te korten. Ook ophangen van de jaloezie in de maat 160 cm breed x 220 cm hoog is eenvoudig dankzij de duidelijke montage-instructie en bijgeleverde montagematerialen. Het is eenvoudig schoon te houden met een plumeau of een lamelreiniger. De mat zwarte horizontale GAMMA jaloezie van hout is decoratief, stijlvol en praktisch en een aanvulling voor elk huis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 131558 |
| EAN | 8711247048831 |
| Gewicht product | 8730 gr |
| Hoogte product | 2200 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 1600 mm |
| Type(nummer) | 220 x 160 cm 947 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
Handleidingen en brochures
Klantbeoordelingen
13 klantbeoordelingen
5 sterren
9 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prachtig product
Mooie jaloezieën.. makkelijk om op te hangen en te bedienen! En het belangrijkste geen inkijk meer
Anoniem
23 mei 2021
5/5
Tevreden klant!
Snelle levering, top kwaliteit. Passen mooi in interieur
Michael
6 mei 2021
5/5
Montage en uitstraling
Zoals afgebeeld. Erg mooi en stevig. Makkelijke montage
Jh
12 april 2021