GAMMA kant en klaar gordijn ring uni 1155 wit 140x180 cm
Prijs: 31.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Kleurfamilie:Wit
- Binnen/buitengebruik:Binnen
De kant-en-klare plooigordijnen met ringen van GAMMA charmeren iedereen door het gebruiksgemak en de scherpe prijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals dit lichtdoorlatende plooigordijn van 140 op 180 cm uit witte stof dat je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Tip: je kan deze plooigordijnen in de hoogte inkorten én ze zijn machinewasbaar. Goed, hé?
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Topper
Kwaliteit van de bovenste plank. Keurige levering.
GEEN
24 januari 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 530467 |
| EAN | 8711929147302 |
| Gewicht product | 550 gr |
| Hoogte product | 1800 mm |
| Lengte product | 10 mm |
| Breedte product | 1400 mm |
| Type(nummer) | 180 x 140 cm 1155 |
| Merk | GAMMA |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.