GAMMA kant en klaar plooigordijn lichtdoorlatend 1174 linnenlook zand 140x280 cm
Prijs: 67.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Bruin
- Binnen/buitengebruik:Binnen
De kant-en-klare plooigordijnen met een plooiband van GAMMA charmeren iedereen door het gebruiksgemak en de scherpe prijs. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals dit lichtdoorlatende plooigordijn van 140 op 280 cm uit zandkleurige stof met een linnenlook dat je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Tip: je kan deze plooigordijnen in de hoogte inkorten én ze zijn machinewasbaar. Goed, hé?
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 528655 |
| EAN | 8711247854753 |
| Gewicht product | 1100 gr |
| Hoogte product | 2800 mm |
| Lengte product | 10 mm |
| Breedte product | 1400 mm |
| Type(nummer) | 280 x 140 cm 1174 |
| Merk | GAMMA |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Zo tevreden dat ik ze opnieuw bestel
Heb deze zelfde gordijnen twaalf jaar in mijn woning gehad (en zijn overgenomen door de nieuwe bewoner), heel makkelijk in te korten en op te hangen, heb ze redelijk vaak gewassen, en bleven mooi. Ook heel mooi lichtinval, maar bedekken goed en zijn niet transparant.
Ik was zo tevreden dat bij mijn huidige verhuizing ik ze opnieuw bestel.
Adriaan de Sauvanie
16 december 2021
5/5
Heel mooie kwaliteit
Mooi gordijn en goede kwaliteit
Erna
27 augustus 2021
5/5
Top kwaliteit!
Mooie stof en makkelijk zelf op maat te maken. Duidelijke handleiding aanwezig waarin goed staat beschreven hoe de plooi boven in het gordijn aangebracht moet worden. Al met al en top product! Zeer tevreden en zeker aan te bevelen!
Marisa
19 januari 2021