GAMMA keukenwerkblad AS28 1750x600x28 mm 7919TC donker graniet
52.99
Prijs: 42.39 euro
20% korting op alle werkbladen op maat
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 19-05-2026
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Geen droomkeuken zonder het werkblad van je dromen waarop je naar wens kan koken, kokkerellen en dresseren. Maak je keuze uit een van de vele werkbladen, waaronder dit blad van 175 op 60 cm gemaakt uit lichte granietkleurige spaanplaat. Voordelig, makkelijk op maat te snijden en modern.
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA keukenwerkblad AS28 1750x600x28 mm 7919TC donker graniet42.39
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 42.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 220292 |
| EAN | 8711647325204 |
| Gewicht product | 19950 gr |
| Hoogte product | 28 mm |
| Lengte product | 600 mm |
| Breedte product | 1750 mm |
| Type(nummer) | 1750mm 7919tr |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Meer uit deze actie
Klantbeoordelingen
18 klantbeoordelingen
5 sterren
12 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
prima , en mooi
prima kwaliteit , mooi uiterlijk
29 januari 2025
5/5
Goed stevig blad, zonder waterkering.
Goed stevig blad, zonder waterkering.
Lydia Woudenberg
22 augustus 2024
5/5
Keukenblad
Prima blad voor in de bijkeuken
Roos
16 juni 2024