83.49
Prijs: 66.79 euro
20% korting op alle werkbladen op maat
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 19-05-2026
Afmeting:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Op bestelling in de winkel.
Geen droomkeuken zonder het werkblad van je dromen waarop je naar wens kan koken, kokkerellen en dresseren. Maak je keuze uit een van de vele werkbladen, waaronder dit GAMMA keukenwerkblad van 265 op 60 cm en 2,8 centimeter dik gemaakt uit spaanplaat met een witte coating. Voordelig, vormvast en makkelijk op maat te snijden.
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA keukenwerkblad as28 2650x600x28mm 1179 mp66.79
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 66.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 325799 |
| EAN | 8711647112019 |
| Gewicht product | 30000 gr |
| Hoogte product | 28 mm |
| Lengte product | 600 mm |
| Breedte product | 265 mm |
| Type(nummer) | 2650 x 600 x 28mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.