GAMMA kniebeschermers met puntsluiting
Prijs: 24.79 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Een GAMMA klusser is een slimme klusser, toch? En een slimme klusser haalt de gepaste bescherming boven, wanneer dat nodig is. Je knieën bescherm je met deze kniebeschermers met 2-puntssluiting die je knieën beschermen tijdens zittend kluswerk.
Klantbeoordelingen
28 klantbeoordelingen
5 sterren
10 beoordelingen
4 sterren
8 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
2 beoordelingen
1 ster
7 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top product!
Wou mijn zoon helpen bij het leggen van laminaat maar na 2 uur op de knieën had ik daar genoeg van. Dag nadien de kniebeschermers gekocht. Had ik eerder moeten doen, leg nu laminaat in het ganse huis!
Senior
2 januari 2025
5/5
Prettige kniebeschermers
Deze kniebeschermers zijn erg goed bij die (meestal vervelende) klussen waarbij je het gemis eraan heel goed merkt. En ze zakken niet af als je gaat staan of lopen.
5 november 2024
5/5
Lekker zacht
Super goed voelt bijna niet als je ze draagt!!!!!!
0489
2 april 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400780 |
| EAN | 8711247711155 |
| Gewicht product | 457 gr |
| Hoogte product | 160 mm |
| Lengte product | 70 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.