GAMMA handbeschermer voor beitels
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Polymeer
Een GAMMA klusser is een slimme klusser, toch? En een slimme klusser haalt de gepaste bescherming boven, wanneer dat nodig is. Je handen (en je beitel) bescherm je tijdens het beitelen met deze comfortabele handbeschermer die ervoor zorgt dat je handen niet lijden onder je hevige gebeitel.
Compatibel met volgende beitels:
401048 - Koudbeitel plat 200x20mm
401049 - Koudbeitel plat 250x23mm
401050 - Koudbeitel plat 300x23mm
401056 - Sleuvenbeitel 240x26x7mm
401051 - Sloopbeitel plat 8-kantig 250x16mm
401052 - Sloopbeitel plat 8-kantig 350x18mm
401053 - Sloopbeitel punt 8-kantig 250x16mm
401055 - Voegbeitel plat 250x50mm
401446 - Voegbeitel plat 250x75mm
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401054 |
| EAN | 8711247713814 |
| Gewicht product | 134 gr |
| Hoogte product | 85 mm |
| Lengte product | 85 mm |
| Breedte product | 120 mm |
| Type(nummer) | Beschermend |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie