GAMMA lijmklem 5x10 cm
Momenteel online niet op voorraad
Toon alternatieve productenVoorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Klemkracht:0 kg
- Type:Regelbare klem
- Bekdiepte:50 mm
Tijdens lijmwerkzaamheden gebruik je deze GAMMA lijmklem van 5cm bij 10cm om voorwerpen na het lijmen tijdelijk op elkaar te klemmen. Hierdoor blijven de gelijmde delen stevig op elkaar en kan de lijm rustig opdrogen. Deze lijmklem van GAMMA is geschikt voor hobbymatig gebruik en lichte werkzaamheden. De klem is bijvoorbeeld ook handig wanneer je een werkstuk even vast wilt zetten om jouw handen vrij te maken. De GAMMA lijmklem heeft een maximaal klembereik van 10cm en een bekdiepte van 5cm. Grotere uitvoeringen van deze lijmklem zijn ook beschikbaar. Bekijk ze in GAMMA's assortiment.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400725 |
| EAN | 8711247710608 |
| Gewicht product | 238 gr |
| Hoogte product | 155 mm |
| Lengte product | 22 mm |
| Breedte product | 80 mm |
| Type(nummer) | 5x10cm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie