GAMMA lijmklem snelspan 8,5 cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Klemkracht:0 kg
- Type:Lijmklem/lijmtang
- Bekdiepte:85 mm
De GAMMA snelspan lijmklem van 8,5cm is gemaakt van kunststof en geschikt voor lichte, hobbymatige lijmwerkzaamheden. De klem heeft een snelschuifinstelling, zodat de lijmklem eenvoudig in te stellen is op de juiste maat. Het maximale klembereik van de lijmklem is 5,5cm. Het handvat van de klem is onder een hoek van 90 graden te zetten. Dit is met name handig wanneer er weinig ruimte is of wanneer er veel kracht gezet moet worden. De lijmklem met snelspanner van GAMMA is daarom een hobbylijmklem met handige snufjes om lijmklussen met gemak uit te voeren. Naast lijmklemmen van 8,5cm heeft GAMMA ook grotere en kleinere lijmklemmen met snelschuifinstelling in het assortiment.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400740 |
| EAN | 8711247710752 |
| Gewicht product | 264 gr |
| Hoogte product | 95 mm |
| Lengte product | 48 mm |
| Breedte product | 290 mm |
| Type(nummer) | Klembereik 85mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie