GAMMA lijmklem verstek
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Klemkracht:0 kg
- Type:Lijmklem/lijmtang
- Bekdiepte:70 mm
De GAMMA verstek lijmklem gebruikt je speciaal om verstek gezaagde delen te klemmen, zoals schilderijlijstjes. Met behulp van de verstekklem kunnen 2 delen exact onder een hoek van 90º tegen elkaar worden geklemd. Je klemt met de lijmklem van GAMMA, oftewel verstekklem, 2 lijstdelen onder verstek aan elkaar. Vervolgens kan je de lijstdelen bewerken. Bijvoorbeeld door ze te verlijmen, spijkeren, schroeven of af te werken door middel van schuren. De maximale klembreedte van de verstekklem is 7cm. Een handige tip wanneer je seriewerk moet afleveren: schroef de GAMMA lijmklem om verstek te lijmen op de werktafel vast. Dan weet je zeker dat je de 2 delen telkens op dezelfde manier klemt en bewerkt.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 400747 |
| EAN | 8711247710820 |
| Gewicht product | 225 gr |
| Hoogte product | 105 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 230 mm |
| Type(nummer) | Verstek |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie