GAMMA Oasis handdoekradiator 405W 73x45 cm
Prijs: 99.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Type:Designradiator
- Materiaal:Metaal
- Bevestigingsmethode:Opbouw
Deze designradiator is handig in je badkamer om je handdoeken aan op te hangen, zodat deze mooi kunnen drogen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 253895 |
| EAN | 5411075190070 |
| Gewicht product | 6300 gr |
| Hoogte product | 730 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |