GAMMA onkruidbezem met steel
Prijs: 18.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Hout - bewerkt, Kunststof
Vegen als een pro doe je met deze onkruidbezem van GAMMA. De degelijke bezem heeft een houten steel van 140 cm lang en een borstel van 28 cm breed. Geschikt voor droge, natte én ruwe ondergronden.
Klantbeoordelingen
48 klantbeoordelingen
5 sterren
27 beoordelingen
4 sterren
8 beoordelingen
3 sterren
4 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
8 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Fijne onkruid bezem
Een hele Fijne bezem!!! Makelijk te gebruiken
Nora
15 maart 2026
5/5
Prima bezem met stalen hart.
Deze bezem in de winter gekocht en gebruikt om sneeuw en ijs te vegen. De bezem is dit jaar ijsvrij dankzij de staalharde kern haren. Top.
20 januari 2026
5/5
Degelijke bezem
Robuuste bezem, doet wat het moet doen!
Diederick
1 oktober 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 448962 |
| EAN | 8711247769668 |
| Gewicht product | 1130 gr |
| Hoogte product | 1482 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Type(nummer) | 448962 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |