Prijs: 212 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De duo plisségordijnen van GAMMA verduisteren je ruimte(s) op een elegante, stijlvolle manier. Je kan het gordijn daarenboven in de breedte en de hoogte inkorten. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze gordijnen van 200 op 220 cm uit synthetisch textiel in de kleur wit 6001, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: elke plissé is 25 mm breed.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525484 |
| EAN | 8711247850786 |
| Gewicht product | 2177 gr |
| Hoogte product | 2200 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 2000 mm |
| Type(nummer) | 2200 x 2000mm 6001 |
| Merk | GAMMA |