GAMMA plisségordijn duo verduisterend 6019 grijs 200x180 cm
Prijs: 259 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De duo plisségordijnen van GAMMA verduisteren je ruimte(s) op een elegante, stijlvolle manier. Je kan het gordijn daarenboven in de breedte en de hoogte inkorten. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze gordijnen van 200 op 180 cm uit synthetisch textiel in de kleur donkergrijs 6019, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Goed om weten: elke plissé is 25 mm breed.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525465 |
| EAN | 8711247850595 |
| Gewicht product | 1890 gr |
| Hoogte product | 1800 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 2000 mm |
| Type(nummer) | 1800 x 2000mm 6019 |
| Merk | GAMMA |
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goed
Tijdens aanbieding gekocht. Makkelijk te monteren en werkt prima. Komt geen licht door de stof heen.
Rotterdam
28 maart 2023
5/5
Top gordijn
Super nette plissé gordijn. Verduistering doet het goed.
Amber
28 januari 2022