GAMMA plisségordijn top down bottom up 6010 wit 120x220 cm
Prijs: 121 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De enkele plisségordijnen van GAMMA werken volgens het top-down / bottom-up principe. Hoe? Zo: je kan zowel het gordijn als de gehele constructie optrekken en neerlaten voor ultieme lichtcontrole én privacy. Je kan het gordijn daarenboven in de breedte en de hoogte inkorten. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze gordijnen van 120 op 220 cm uit synthetisch textiel in de kleur wit 6010, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen.
Klantbeoordelingen
6 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Nette gordijnen
Nette plisse gordijnen voor een goede prijs! Ze zijn basic maar voldoen prima! Makkelijk te bevestigen. Het was precies wat ik zocht.
Kirsten
15 mei 2021
5/5
Plisségordijn
Mooi plissegordijn en makkelijk op te hangen.
11 december 2020
5/5
Montage en prijs kwaliteit, beide goed
Makkelijk te monteren en prijs kwaliteit verhouding zeer hoog.
Het afstellen van de touwtjes is lastig, maar dat hoeft gelukkig maar 1x.
Chantal
29 maart 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525416 |
| EAN | 8711247850106 |
| Gewicht product | 1500 gr |
| Hoogte product | 2200 mm |
| Lengte product | 37 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 2200 x 1200mm 6010 |
| Merk | GAMMA |