GAMMA raspschaaf gips
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Breedte schaafblad:42 mm
- Toepassing:Gips
- Type:Raspschaaf
De GAMMA-raspschaaf is ideaal voor het modelleren van gips. Daarnaast gebruikt je de raspschaaf ook voor het schaven van zacht hout en kunststof. De open structuur van de rasp zorgt ervoor dat de schaaf tijdens het bewerken van het gips, hout of kunststof niet dicht gaat zitten en verstopt raakt. Zo kan je fijn doorwerken met deze geharde raspschaaf. Reservebladen voor de raspschaaf vind je in GAMMA's assortiment, evenals andere vijlen en raspen die geschikt zijn voor hout en kunststof. Reserveblad: art 401101.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401100 |
| EAN | 8711247714262 |
| Gewicht product | 317 gr |
| Hoogte product | 130 mm |
| Lengte product | 41 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie