Prijs: 94.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De GAMMA roljaloezie lichtdoorlatend (4316) sepia 120 x 160 cm combineert op perfecte wijze sfeer en stijl. De roljaloezie bestaat uit twee lagen stof. Deze lagen stof hebben horizontale banen. Door de lagen langs elkaar de schuiven wordt er gespeeld met lichtinval. Indien de roljaloezie halfopen is, krijg je gefilterde lichtinval. Als de roljaloezie volledig gesloten is, dan heb je maximale lichtwering en privacy. Door de verschillende standen is het product ideaal voor bijvoorbeeld de woonkamer. Als de roljaloezie iets te breed is voor je raam, dan is dit geen probleem. De roljaloezie is gemakkelijk zelf of via de Gamma inkortservice in de breedte in te korten. Ook ophangen van de jaloezie is eenvoudig dankzij de duidelijke montage-instructie en bijgeleverde montagematerialen. De jaloezie is 120 centimeter breed inclusief alle montagematerialen. De stofbreedte van de jaloezie is 118 centimeter. Kortom, door het functionele karakter en de makkelijke montage is deze roljaloezie in de kleur sepia ideaal als raamdecoratie.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 609103 |
| EAN | 8711247946243 |
| Gewicht product | 1620 gr |
| Hoogte product | 1600 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 160 x 120 cm 4316 |
| Merk | GAMMA |