Prijs: 73.69 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De roljaloezieën van GAMMA zijn een kruising tussen - jawel - rolgordijnen en jaloezieën. Ideaal voor twijfelaars die niet kunnen kiezen tussen het gemak van een plat rolgordijn en de stijl van een gevouwen jaloezie. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze roljaloezieën van 60 op 210 cm uit synthetisch textiel in de kleur taupe 4305, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Tip: bedien deze lichtdoorlatende gordijnen moeiteloos met de bijgeleverde ketting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 305831 |
| EAN | 8711247590743 |
| Gewicht product | 1005 gr |
| Hoogte product | 2100 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 210 x 60 cm 4305 |
| Merk | GAMMA |