GAMMA roljaloezie 4309 antraciet 120x250 cm
Prijs: 135 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
De roljaloezieën van GAMMA zijn een kruising tussen - jawel - rolgordijnen en jaloezieën. Ideaal voor twijfelaars die niet kunnen kiezen tussen het gemak van een plat rolgordijn en de stijl van een gevouwen jaloezie. Maak je keuze uit verschillende afmetingen, materialen en kleuren zoals deze roljaloezieën van 120 op 250 cm uit synthetisch textiel in de kleur antraciet 4309, die je zowel aan je plafond als in je raam kan hangen. Tip: bedien deze lichtdoorlatende gordijnen moeiteloos met de bijgeleverde ketting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 525553 |
| EAN | 8711247851462 |
| Gewicht product | 1990 gr |
| Hoogte product | 2500 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 250 x 120 cm 4309 |
| Merk | GAMMA |
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top kwaliteit
De roljaloezie is van top kwaliteit en makkelijk te monitoren
Guido
12 februari 2021
4/5
Keurig
Nette roljaloezie
Moet alleen nog even terug omdater 1 van de 7 niet netjes hangt
Net of deze rond hangt
2 januari 2020
3/5
Mooi en goed roljaloezie op het trekkoord na!
Ik vind dit mooie jaloezieën. Al eerder één gekocht. MAAR: De bediening ketting is véél te kort! Op een jaloezie van 250 cm hoog (hangt aan plafond) zit een lullig kettinkje van 90 cm, dat is 185 cm van de grond af. Dit is gewoon ontzettend dom. Diegene die ik 2 jaar eerder had gekocht had nog een ketting van 140 cm. Mijn vrouw is 160 cm en ze moet op haar tenen gaan staan om er bij te kunnen en een klein stukje van de ketting te kunnen trekken. Een langere ketting is niet verkrijgbaar zegt Gamma. Hierdoor een lage rating voor product kwaliteit. Heb klacht ingediend bij Gamma.
Jacques70
30 mei 2016