GAMMA ruitensproeiervloeistof winter -20°C 5 L
Prijs: 5.3 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
GAMMA ruitensproeiervloeistof 5 liter. Te gebruiken tot -20 °C.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
super schoon
Dit product nu een tijdje in gebruik en je ruiten worden goed schoon. Voor mij het beste spul wat er te koop is.
Wheeleygonzales
24 november 2015
1/5
Troep
Dit artikel droogt heel slecht rond nul graden.
Trekt strepen en als het opdroogt heb je een waas over je raam wat slecht zicht oplevert
Eric
25 januari 2017
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 368616 |
| EAN | 8711247685883 |
| Gewicht product | 5007 gr |
| Hoogte product | 276 mm |
| Lengte product | 130 mm |
| Breedte product | 184 mm |
| Type(nummer) | Antivries kant en klaar -20°C |
| Merk | GAMMA |