GAMMA schroef universeel 3,0x20 mm cilinderkop verzinkt 30 stuks
Prijs: 5.59 euro
Diameter schroef:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Universeelschroef
- Type kop:Pozidrive
- Lengte schroef:20 mm
- Aantal stuks:30 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Deze kleine schroeven van GAMMA zijn gemaakt van verzinkt staal en universeel te gebruiken. De schroeven hebben een cilinderkop van het type PZ 1 en een pozi-aandrijving. Je kan deze standaardschroeven dus gebruiken met een kruiskopschroevendraaier. De schroef heeft draad over de hele lengte, en geeft daarmee veel grip in de materie. De voldraadschroef is voorzien van een waslaag voor een betere verwerking. De schroeven hebben een lengte van 20mm en een diameter van 3mm. Ze zijn zowel binnen als buiten te gebruiken in spaanplaat en hout. Eén verpakking bevat 30 stuks.
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Schroef
Simpel maar goed product tegen een scherpe prijs .
John
19 oktober 2024
5/5
Perfecte schroef
Perfect voor het vastzetten van de achterwand
Gj
30 maart 2024
1/5
Aantal was niet toereikend
Net 1 te weinig, ik had er een te kort
Mous
18 juni 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 465525 |
| EAN | 8711247795346 |
| Gewicht product | 30 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 3 mm |
| Breedte product | 3 mm |
| Type(nummer) | Universeel 3.0x20mm cilinderkop Verzinkt |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.