GAMMA schroef universeel 5,0x100 mm platkop inox 10 stuks
Prijs: 8.29 euro
Kleur:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Universeelschroef
- Type kop:Pozidrive
- Lengte schroef:100 mm
- Aantal stuks:10 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Deze platkopschroeven van GAMMA zijn gemaakt van roestvrij staal en universeel te gebruiken. Ze hebben een platverzonken kop van het type PZ 2 en een pozi-aandrijving. Je kan deze standaardschroeven dus gebruiken met een kruiskopschroevendraaier. De schroef heeft een deeldraad en is geschikt om twee lagen hout strak tegen elkaar te schroeven. De deeldraadschroef is voorzien van een glijlaag voor een betere verwerking. De schroeven hebben een lengte van 100mm en een diameter van 5mm. Ze zijn zowel binnen als buiten te gebruiken in spaanplaat en hout. Eén verpakking bevat 10 stuks.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
1/5
Slechte kwaliteit
De schroefkop is van slechte kwaliteit. Ik heb de schroeven gekocht om hardhout te verbinden. Ik heb het hardhout voor geboord. Maar tot 4 x toe (achter elkaar), de kop kapot gedraaid. En vervolgens met een tang er weer uit moeten draaien. Daarna rotodrill schroeven gehaald. Dat werkte top, zonder voor te boren!
Luuk
3 mei 2024
1/5
Diameter klopt niet
De schachtdiameter bepaald de treksterkte. Op de verpakking staat 5 mm diameter. Ik heb gemeten 3,4 mm gemeten bij de schacht. Graag hoor ik hoe dat mogelijk is.
gijzenij E J
25 oktober 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 458352 |
| EAN | 8711247785842 |
| Gewicht product | 88 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 5 mm |
| Type(nummer) | Universeel 5.0x100mm platkop RVS |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.