Productomschrijving
- Richtingsverandering: ideaal voor 90° bochten in verdeelbuizen
- Installatie: snelle en eenvoudige montage dankzij unieke technologie
- Compatibiliteit: geschikt met basiseenheid 1000 of 2000
Gebruik het GARDENA L-stuk 4,6 mm (3/16") om de richting van de 4,6 mm Aanvoerbuizen en de 4,6 mm Druppelbuizen met 90° te wijzigen. Je kan zo alle planten in het perk met het Micro-Drip-System bereiken. Het L-stuk laat je ook de buis installeren over de rand van potplanten zonder te deuken. Dankzij de slimme koppelingstechnologie kan je de Aanvoerbuizen in slechts een paar stappen installeren. Zo zorgt de praktische practical Easy & Flexible-koppelingstechnologie dat je de MDS-onderdelen eenvoudig kan koppelen, flexibel kan uitbreiden en makkelijk weer kan ontkoppelen. De herbruikbaarheid van de onderdelen maakt het Micro-Drip-System duurzaam. In combinatie met het apart verkrijgbaar Hoofdapparaat 1000 (art. nr. 13333-20) of Hoofdapparaat 2000 (art. nr. 13310-20), is je Micro-Drip-System tuinbewatering betrouwbaar waterdicht, met een gelijkmatige waterdruk. Daarnaast is het L-stuk 4,6 mm (3/16") van GARDENA gemaakt in Europa. Micro-Drip-System. Zo zorg je goed voor je planten maar bespaar je toch water. Makkelijk en nauwkeurig bewateren, om water en tijd te besparen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 221519 |
| EAN | 4078500059060 |
| Gewicht product | 8 gr |
| Merk | Gardena |
| Ecocheque | Ja |
Dit product bespaart water
Deze producten helpen je om minder water te verbruiken of besparen zelf water. Voorbeelden zijn waterbesparende kranen, druppelirrigatiesystemen en regentonnen.
Meer informatie over Beter KlussenBestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, maandag 23 maart in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.