Prijs: 9.99 euro
Prijs: 7.99 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 28 september in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Regelbare afgifte: tussen 1-8 liter per uur
- Zelfreinigend: voorkomt verstopping
- Eenvoudige installatie: slimme verbindingstechniek
- Veelzijdig: geschikt voor verschillende hoogtes
Gebruik de verstelbare Einddruppelaar van GARDENA als onderdeel van het Micro-Drip-System om afzonderlijke potplanten aan het uiteinde van de 4,6 mm Aanvoerbuis te bewateren. In combinatie met de 13 mm Koppelingsbuis is de lokale bewatering van plantenrijen ook mogelijk. De drukcompenserende Einddruppelaar is ontworpen voor de uiteenlopende waterbehoeften van planten. Je kan daarom de wateroutput verstellen tussen 1 en 8 liter per uur. Je kan de Einddruppelaar daardoor op veel manieren gebruiken, bijvoorbeeld op balkons, terrassen en zelfs bij hoogteverschillen, zoals hellingen. Planten zoals tomaten, kruiden of kwetsbare zaailingen krijgen de optimale dosering. Doordat de Einddruppelaar drukcompenserend is, wordt de watertoevoer constant gehouden. De verstelbare Einddruppelaar is extreem gemakkelijk om te onderhouden en bevat een indrukwekkende, zelfreinigende labyrinttechnologie, die verstopping voorkomt. De slimme Easy & Flexible-koppelingstechnologie maakt de installatie handig en eenvoudig. Schroef het MDS-onderdeel in, breid hem flexibel uit en ontkoppel de onderdelen weer net zo makkelijk van elkaar. Micro-Drip-System. Zo zorg je goed voor je planten maar bespaar je toch water. Makkelijk en nauwkeurig bewateren, om water en tijd te besparen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 221549 |
| EAN | 4078500059336 |
| Gewicht product | 50 gr |
| Merk | Gardena |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Duurzaamheid
Dit product bespaart water
Deze producten helpen om minder drinkwater te gebruiken in en om het huis. Bijvoorbeeld door de waterdoorstroom te beperken, regenwater te gebruiken of waterbesparend gedrag makkelijker te maken. Voorbeelden zijn waterbesparende kranen, douchetimers en regentonnen.
Meer informatie over Beter Klussen
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen, verse/bederfelijke artikelen zoals planten en artikelen die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden.