Rododendron mix potmaat 15 cm
4.99
Prijs: 2.49 euro
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Online niet beschikbaar
Dit product is online niet verkrijgbaar, maar wel in de winkel te koop.
Toon alternatieve productenVoorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Weelderige bloemen voor elke tuin
- Kleur en karakter het hele seizoen
- Ideaal voor schaduwrijke plekken
De rododendron is een aantrekkelijke struik die bekend staat om zijn weelderige bloemen en glanzende bladeren. Deze veelzijdige plant voegt kleur en karakter toe aan elke tuin of landschap, met een verscheidenheid aan kleuren en vormen die variëren van vroege lente tot late zomer. Perfect voor schaduwrijke plekken!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 255896 |
| EAN | 8717432123567 |
| Gewicht product | 800 gr |
| Hoogte product | 300 mm |
| Lengte product | 150 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Meer uit deze actie
Klantbeoordelingen
22 klantbeoordelingen
5 sterren
15 beoordelingen
4 sterren
4 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
2 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Aanbevolen voor een goede prijs!
Goede platen. Direct poten en ze staan er mooi op😃
Karin
17 april 2026
5/5
Mooie plant
Mooie plant. Doet het goed nu al
Jill
15 april 2026
5/5
Elegante rododendron
Mooie grootte van pot en doorlevende plant. Super mooie bloemen.
Bernard Bruyneel
16 mei 2024