Prijs: 19.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Een toilet- of badkamersluiting van Solid zorgt ervoor dat je een deur makkelijk kunt openen en afsluiten. Deze verdekte ronde sluiting is uitgevoerd in aluminium.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 493903 |
| EAN | 5420057307566 |
| Gewicht product | 400 gr |
| Hoogte product | 52 mm |
| Lengte product | 52 mm |
| Breedte product | 8 mm |
| Merk | Solid |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.