Rotadrill paalhouderschroef 8x50 mm 30 stuks
Prijs: 18.85 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.
Productomschrijving
- Type:Paalhouderschroef
- Type kop:Torx
- Lengte schroef:50 mm
- Aantal stuks:30 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
3 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
schroeven
goede schroeven passen perfect
Hans
14 juli 2024
5/5
Kwaliteit
Degelijke schroeven en sterk. Handig meegeleverd de bit.
Joas
23 maart 2022
5/5
Paalhouderschroeven
Staan de palen goed mee vast in de punthpuders
Tamara
24 april 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 430920 |
| EAN | 8718546055751 |
| Gewicht product | 358 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 70 mm |
| Breedte product | 6 mm |
| Type(nummer) | 8.0x50mm anti roest |
| Merk | Rotadrill |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.