Rotadrill schroef universeel platkop PZ3 verzinkt 6x50 mm 8 stuks
Prijs: 4.39 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 3 dagen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Universeelschroef
- Type kop:Pozidrive
- Lengte schroef:50 mm
- Aantal stuks:8 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Deze Rotadrill® universeel te gebruiken platkopschroeven van verzinkt staal zijn bedoeld voor gebruik binnenshuis in hout of in een plug en hebben een pozi-aandrijving. De rode punt aan de Rotadrill® schroeven is een gepatenteerd smeermiddel dat ervoor zorgt dat de schroeven zeer licht indraaien en dus voor optimaal schroefgemak. Hierdoor zijn de schroeven zeer gemakkelijk te verwerken in verschillende bouwmaterialen. De platverzonken kop verzinkt netjes in het hout bij het aanschroeven en is bedoeld voor hout-op-hout verbindingen. De schroeven worden geleverd in een stevige kunststof bewaarverpakking.
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
3/5
Goed maar veel te duur
Goede schroef maar veel te duur
De klusjesman
17 december 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
Rotadrill schroef universeel platkop PZ3 verzinkt 6x50 mm 8 stuks4.39
Voeg product toe aan set
Totaal 4.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 132301 |
| EAN | 8718546055386 |
| Gewicht product | 53 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 6 mm |
| Breedte product | 6 mm |
| Type(nummer) | Universeel 6.0x50mm platkop Verzinkt |
| Merk | Rotadrill |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.