Rotadrill universele schroef lenskop 3x16 mm 42 stuks
Prijs: 4.79 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.
Productomschrijving
- Type:Universeelschroef
- Type kop:Pozidrive
- Lengte schroef:16 mm
- Aantal stuks:42 stuk(s)
- Materiaal:Metaal
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
3/5
Mooie schroef, niet zo sterk als normale schroeven
Op zich mooie schroefjes, maar wel erg 'slap' vergeleken met normale schroefjes. Daarom zou mijn tip zijn deze alleen te kopen als ze echt in het zicht zitten.
Leon
26 februari 2021
1/5
Tegenvaller
Er zaten minder schroeven in mijn doosje dan er op staat: 39 ipv 42. De andere twee verpakkingen weet ik niet, want die gaan terug. Ik heb een schroef ingedraaid. En er weer uitgedraaid, omdat de vorm niet goed bleek te zijn (mijn fout). En toen was de schroef al dolgedraaid. Oftewel, belabberde kwaliteit.
Jolande
14 februari 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 468902 |
| EAN | 8718546056369 |
| Gewicht product | 31 gr |
| Hoogte product | 16 mm |
| Lengte product | 3 mm |
| Breedte product | 3 mm |
| Type(nummer) | Universeel 3.0x16mm platkop messing |
| Merk | Rotadrill |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.