Tuinserre Royal Well Popular 86 met 3 mm veiligheidsglas
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 2 klantbeoordelingen
Best beoordeeld
Prijs: 1279 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 311245 |
| EAN | 8718215761334 |
| Gewicht product | 40000 gr |
| Hoogte product | 1940 mm |
| Lengte product | 690 mm |
| Breedte product | 1940 mm |
| Merk | Royal Well |
| Ecocheque | Ja |