1349.00
Prijs: 1146.65 euro
15% korting op alle Royal Well serres
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 6 dagen geldig
kleurfamilie:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- 4,83 m² kweekruimte voor optimale plantengroei
- Aluminium en veiligheidsglas, sterk en onderhoudsvriendelijk
- Voorzien van ventilatie met 1 dakraam voor een ideale luchtcirculatie
De Royal Well Kate II serre is de ideale keuze voor iedereen die graag wil kweken. Met zijn stijlvolle groengrijze ontwerp en stevige constructie van aluminium en veiligheidsglas, biedt deze serre zowel kwaliteit als gebruiksgemak. Het binnenoppervlak van 4,83 m² is perfect voor het kweken van verschillende planten. Het zadeldak zorgt voor voldoende werkruimte, terwijl het 3 mm dikke veiligheidsglas niet alleen veilig is, maar ook zorgt voor een mooie lichtinval voor je planten. Het dakraam zorgt voor de benodigde ventilatie, zodat je planten altijd voldoende luchtcirculatie krijgen. De geïntegreerde fundering maakt de installatie gemakkelijker, en de nokhoogte van 215 cm zorgt ervoor dat je comfortabel kunt staan. Of je nu een beginner bent of al wat ervaring hebt, deze serre biedt alles wat je nodig hebt om je tuinplannen werkelijkheid te maken!
Passende accessoires
Handig als set kopen
Royal Well Kate II serre aluminium groengrijs 4,83 m²1.146.65
Voeg product toe aan set
Totaal 1.146.65
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 311160 |
| EAN | 8718215760443 |
| Gewicht product | 165530 gr |
| Hoogte product | 2170 mm |
| Lengte product | 2530 mm |
| Breedte product | 1920 mm |
| Merk | Royal Well |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |