Productomschrijving
- Kleurfamilie:Zwart
- Materiaal:Kunststof
- Geschikt voor:Plat dak
- Aanbrengen met behulp van:Borstel
Rubson maakt coatings, kitten en schuim onder hetzelfde mom: elk product overwint vocht! Afhankelijk van de functie, het materiaal en de ondergrond kies je voor een van de vele producten uit het ruime gamma. Rubson Liquid (0,75 liter) is een zwarte rubbercoating die lekken en scheuren voorkomt op ALLE ondergronden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 340948 |
| EAN | 5410091266868 |
| Hoogte product | 292 mm |
| Lengte product | 204 mm |
| Breedte product | 183 mm |
| Type(nummer) | Liquid rubber + 10% gratis zwart |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |