Productomschrijving
- Beoogd gebruik:Muren
- Binnen/buitengebruik:Buiten
Rubson maakt coatings, kitten en schuim onder hetzelfde mom: elk product overwint vocht! Afhankelijk van de functie, het materiaal en de ondergrond kies je voor een van de vele producten uit het ruime gamma. Rubson transparant vochtscherm (20 liter) is een kleurloze gevelbescherming die je gevel niet alleen beschermt tegen vocht, maar ook tegen vorstschade, mosvorming en vervuiling.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 340980 |
| EAN | 5410091264086 |
| Gewicht product | 23 gr |
| Hoogte product | 413 mm |
| Lengte product | 356 mm |
| Breedte product | 289 mm |
| Type(nummer) | Invisible |
| Merk | Rubson |