Aquaplan Elastic Rubber dakcoating waterdicht 0,75 kg
Beoordeeld met 4.8 van de 5 sterren, 36 klantbeoordelingen
Meest verkocht
Prijs: 21.99 euro per kg
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 162715 |
| EAN | 3175796001368 |
| Gewicht product | 12 gr |
| Hoogte product | 220 mm |
| Lengte product | 345 mm |
| Breedte product | 345 mm |
| Merk | Rubson |
| N P K | 9998-9998-9998 |