Prijs: 38.99 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geschikt voor diameter buis:200 mm
- Materiaal:Metaal
geen tekst voorzien staat al op nee, en niet voorzien tot verkoopbaar of tonen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 513601 |
| EAN | 3467159234088 |
| Gewicht product | 133 gr |
| Hoogte product | 231 mm |
| Lengte product | 24 mm |
| Breedte product | 214 mm |
| Merk | SANINSTAL |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie