Schilderdeur Colore P000 tubespaan wit 201,5x93 cm
Beoordeeld met 3.0 van de 5 sterren, 1 klantbeoordeling
Prijs: 81.99 euro
Online op voorraad
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Deze deuren zijn plaatsklare deuren. Het slot en de scharnieren zijn vooraf gefreesd en de deuren, deurkasten en het deurbeslag zijn omkeerbaar. Onnodig om zich vooraf te bekommeren over de draairichting van de deur daar de installateur hierover tot op het laatste moment kan beslissen. Deze standaard schilderdeuren passen in elk interieur. Kies zelf de kleur die het best in je interieur past. De deur is opgebouwd uit een kader in den met een tubespaanstructuur. Let op! Vergeet geen bijhorende deurkassement te voorzien (artikel 535584, 453246, 469248, 469282, 469283, 493865, 542916 of 493866)
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 493842 |
| EAN | 5420057311679 |
| Gewicht product | 29000 gr |
| Hoogte product | 2015 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 630 mm |
| Merk | Solid |
| Ecocheque | Ja |