Schilderdeur Colore RF30 spaanderplaat brandwerend wit 201,5x73 cm
Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 1 klantbeoordeling
Prijs: 179 euro
Deze deuren zijn plaatsklare deuren. Het slot en de scharnieren zijn vooraf gefreesd en de deuren, deurkasten en het deurbeslag zijn omkeerbaar. Onnodig om zich vooraf te bekommeren over de draairichting van de deur daar de installateur hierover tot op het laatste moment kan beslissen. De brandwerende schilderdeuren hebben een kern van spaanderplaat en het binnenkader is voorzien van zwelmiddel aan 4 zijden. De deuren zijn verticaal omkeerbaar. De scharniervorm moet uitgebeiteld worden om de draairichting te bepalen. De deurkast is aan 2 kanten uitgefreesd, zodat de draairichting op de werf nog bepaald kan worden. Let op! Vergeet geen bijhorende deurkassement te voorzien: 523306, 523307, 523308, 523309 of 523310.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 523305 |
| EAN | 5420057310559 |
| Gewicht product | 36500 gr |
| Hoogte product | 2015 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 930 mm |
| Merk | Solid |
| Ecocheque | Ja |