709.00
Prijs: 585.92 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €89.95
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Ophalen in de winkel
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 27 mei en 2 juni worden opgehaald afhankelijk van de winkel die je kiest.
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Helder veiligheidsglas 4mm, individuele glasverdeling
- Kwaliteit: aluminium
- Deurhoogte : 211,5cm
- Breedte van de deur: 93cm
- Deurkruk niet inbegrepen
Deze Cosmos binnenschuifdeur zet met zijn drie glasverdelingen in op een maximale lichtinval, wat binnen een ruimtelijk gevoel creëert. De deur uit aluminium met stalen look is uitgevoerd in het zwart. Een deurgreep is afzonderlijk verkrijgbaar, net als een bijpassende rail (artikel 121608) en een set van rollers en geleiders (artikel 121646).
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 121610 |
| EAN | 5420057334289 |
| Gewicht product | 41000 gr |
| Hoogte product | 2110 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 930 mm |
| Merk | Solid |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €89.95
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €89.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.