Schuifraam PVC 2-vleugel H205 x B180 cm wit
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantbeoordeling
Meest verkocht
Prijs: 1279 euro
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 555990 |
| EAN | 5411999100261 |
| Gewicht product | 125 gr |
| Hoogte product | 2100 mm |
| Lengte product | 105 mm |
| Breedte product | 3000 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |