225.00
Prijs: 180 euro
20% korting op alle afgewerkte binnendeuren
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 9 dagen geldig
breedte (mm):
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €69.95
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Afm. hxbxd: 211,5x83x4 cm
- kader: LVL (laminated veneer lumber)
- Kern: honingraat
- Exc.schuifrail en trekker (afzonderlijk te verkrijgen bij GAMMA)
Deze decoratieve deur hoeft niet meer behandeld worden. De deur is opgebouwd uit een kader in MPX met een honingraatstructuur. De deur is afgewerkt met HDF dekplaten van 4,5 mm. Let op! Vergeet geen bijhorende trekker en schuifsysteem te voorzien
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 523328 |
| EAN | 5420057310368 |
| Gewicht product | 29000 gr |
| Hoogte product | 2150 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 830 mm |
| Merk | Solid |
| Ecocheque | Ja |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €69.95
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €69.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.