Prijs: 12.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
afmeting:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Toepassing:Metselen
- Materiaal:Kunststof
- Type:Schuurdbord
Je gebruikt dit kunststof schuurbord van 240x480mm voor het schuren van wanden en vloeren die met cementmortel zijn geëgaliseerd. Het schuurbord is gemaakt van kunststof, lichtgewicht foam. Met dit materiaal schuur je de cementmortel fijn en glad.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 187645 |
| EAN | 4032526704236 |
| Gewicht product | 230 gr |
| Hoogte product | 85 mm |
| Lengte product | 180 mm |
| Breedte product | 320 mm |
| Type(nummer) | 480x240mm |
| Merk | Suki |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.