Sealskin badmat Angora 60x90 cm grijs
Prijs: 40.99 euro
Kleur:
afmeting:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor was- en droogmachine
- Zacht en comfortabel
- Antisliplaag
De extra grote Sealskin Angora badmat wordt gekenmerkt door een warme effen kleur. De zachte mat streelt je voeten als je erop stapt. De badmat heeft mooie en netjes afgeronde hoeken en voelt zich thuis in bijna alle badkamers.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 305455 |
| EAN | 8717821124786 |
| Gewicht product | 1118 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 900 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
36 klantbeoordelingen
5 sterren
24 beoordelingen
4 sterren
6 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
5 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooie set
Na lang wikken en wegen toch een mooie set gekocht.
Koos
24 februari 2026
5/5
Mooie badmat in neutrale kleur
Mooie vaste volle stof en goede antislip
Irena
14 februari 2026
5/5
Fantastisch
Grootte badmat, zacht en geschikt voor de wasmachine
Karlijn
28 januari 2026