Sealskin Pierra beker wit
15.99
Prijs: 12.79 euro
Met GAMMAplus
20% korting op alle sanitair accessoires met je GAMMAplus kaart, m.u.v. OK & Tiger
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 8 dagen geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 29 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Handgeschilderde beker
- Eenvoudig te reinigen
De Sealskin tandenborstelbeker Pierra in de kleur wit maakt deel uit van de gelijknamige sanitaire accessoirecollectie, die bestaat uit elegante badkameraccessoires gemaakt uit porselein. De tandenborstelbeker zorgt niet alleen voor extra elegantie, maar ook voor meer hygiëne. Ook verkrijgbaar in de kleur grijs.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 527380 |
| EAN | 8717821445058 |
| Gewicht product | 256 gr |
| Hoogte product | 108 mm |
| Lengte product | 73 mm |
| Breedte product | 81 mm |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.