Sealskin plafondsteun voor douchestang Seallux 60 cm chroom
Prijs: 18.09 euro
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Een douche? Die bouw je toch gewoon zelf! Je vindt er alles voor bij GAMMA: van plafondsteunen tot douchestangen, doucheringen, douchegordijnen en (hand)douches. Past deze chromen Sealskin plafondsteun in jouw doucheconcept? Combineer met andere accessoires in hetzelfde materiaal of dezelfde kleur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 110473 |
| EAN | 8711131270188 |
| Gewicht product | 185 gr |
| Hoogte product | 600 mm |
| Lengte product | 28 mm |
| Breedte product | 28 mm |
| Type(nummer) | Voor douchegordijnstang 56cm |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Super handig!
Hele mooie en stevige plafondsteun! Heb hem aan de zijkant van de gordijnstang bevestigd, zodat het gordijn helemaal dicht kan zonder problemen.
Roos
8 maart 2024
5/5
Ziet er fancy uit hoor!!
Heel handig en makkelijk te installeren
Anoniem
20 februari 2021
5/5
prima plafondsteun
Makkelijk te bevestigen, ziet er mooi uit, en werkt goed.
M M N
3 juni 2017