Tuinhuis Iris vurenhout geïmpregneerd 230 x 230 cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Bezorging tussen 8 juni en 17 juni
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voorbehandeling hout: Geïmpregneerd hout
- Nokhoogte: 211 cm
- Afmeting (lxb) funderingsmaat: 230 x 230 cm, buitenzijde (inclusief overstek): 270 x 250 cm
- Inclusief: hang en sluitwerk
- Exclusief bijbehorende accessoires: Vloer of funderingsbalken en dakgootset
Tuinhuis Iris vurenhout geïmpregneerd 230 x 230 cm is een compact tuinhuis dat je inzet als schuurtje of opbergruimte in de tuin. De funderingsmaat is 230 x 230 cm en de buitenzijde (inclusief overstek) is 270 x 250 cm. Het dak heeft een nokhoogte van 211 cm. Het tuinhuis is gemaakt van geschaafd vurenhout en wordt geïmpregneerd geleverd. De wanden zijn opgebouwd uit massieve balken van 2,8 cm dik.
Stapelbouw en afsluitbare toegang
Dankzij de traditionele stapelbouwmethode is de montage goed te doen voor de gemiddelde klusser. Het tuinhuis heeft dubbele deuren met glas en is afsluitbaar met een cilinderslot. Voor een waterdichte afwerking moet het dak nog worden afgewerkt met EPDM dakfolie of shingles. Alle maatvoeringen zijn circa maten.
Technische specificaties
- Afmeting funderingsmaat: 230 x 230 cm
- Afmeting buitenzijde (inclusief overstek): 270 x 250 cm
- Nokhoogte: 211 cm
- Zijwandhoogte: 188,1 cm
- Breedte deuropening: 141,8 cm
- Hoogte deuropening: 179,2 cm
- Wanddikte: 2,8 cm
- Schuin dak
- Gemaakt van vurenhout
Wat is inbegrepen:
- Hang- en sluitwerk inbegrepen
- Bevestigingsmateriaal inbegrepen
- Slot met cilinder
Onderhoud:
Jaarlijks behandelen met beits of olie. Voorkom contact met water of aarde. Vurenhout vergrijst zonder behandeling. Jaarlijks reinigen met water en een zachte borstel.
Optioneel bij te bestellen:
- Vloer: artikel 193829
- Fundamentbalk: artikel 613546
- Dakgotenset: artikel 108026
- Shingles (zwart/rood/groen): artikels 613540; 613529; 613535
- EPDM: afmeting 2800 x 3000 mm
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 613487 |
| EAN | 8711471200715 |
| Gewicht product | 405000 gr |
| Hoogte product | 2170 mm |
| Lengte product | 2690 mm |
| Breedte product | 2500 mm |
| Merk | Outdoor Life Products |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |