Tuinpaal vierkant grenen hout geschaafd 6,8 x 6,8 x 180 cm
20% korting
Beoordeeld met 4.4 van de 5 sterren, 227 klantbeoordelingen
Meest verkocht
Oude prijs: 9.09 euroPrijs: 7.27 euro
Dit product is uit ons assortiment
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 193920 |
| EAN | 8711615170867 |
| Gewicht product | 6800 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |