Tuinpaal rond 60x6 cm geïmpregneerd
Prijs: 2.09 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
Rondpaal geimpregneerd, diam. 6,0 cm
Deze gefreesde rondpaal van 60 cm hoog is ongelooflijk multifunctioneel. Hij heeft en diameter van 6 cm en een punt, waardoor je 'm zo in de grond steekt. Daarnaast is het hout geïmpregneerd en dus bestand tegen weer en wind.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 220306 |
| EAN | 8711615001864 |
| Gewicht product | 1600 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 600 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Tuinafzetting
Goedkope paaltjes voor goede oplossing om puppy uit de border te houden.
Kim
20 maart 2021
5/5
goede kwaliteit
goede kwaliteit, fijne afmeting
maya
24 september 2020
4/5
Covid
het product en afhaling was goed.
Vandaag 10 april was ik eveneens bij de Gamma Weert om goederen op te halen.
Covid lijkt een gepasseerd station bij Gamma.
Geen ontsmettingsprodukten buiten aan de deur of elders. Er stonden wel spuitbussen en lege rollen papier@ Ook waren de spuitbussen met ontsmettingsprodukten leeg !
Parking was volzet zoals vroeger. Er liep een echtpaar voor mij naar binnen voor aan te kopen maar hadden niet afgesproken!
Toch mochten ze binnen !
Vreemd toch?
mvrgr. R.S. Hamelers
Maarheeze
R Hamelers
10 april 2021